Zistiť dostupnosť

Stravovanie

Naši hostia si na recepcii môžu zakúpiť z automatov kávu, čaj, croissant, bagety, nealkoholické nápoje, sladké a slané dobroty. Momentálne raňajky neposkytujeme, avšak v prípade skupiny vieme zabezpečiť na základe predobjednávky raňajky a večere v našej jedálni pre 50 osôb, v spolupráci s jednou miestnou reštauráciou. Na recepcii sa nachádza leták, z ktorého je možné si objednať pizzu, gyros, cestoviny, dezerty, s rýchlou a bezplatnou donáškou. Pri objednávke radi pomôžeme. V kuchyni na prípravu jedál sa nachádzajú: elektrický sporák, mikrovlnka, hriankovač, sendvičovač, rýchlovarná kanvica, kuchynské nádoby a iné kuchynské pomôcky. 

Všeobecné informácie

 

Hostia si kľúče na recepcii môžu prevziať medzi 14:00 a 20:00 hodinou. Mimo tohto času je možnosť ubytovania, túto požiadavku však prosíme dopredu oznámiť, prípadne aj iné špeciálne požiadavky. Platby za ubytovanie sa uskutočnia pri príchode na recepciu. Platby prijímame v hotovosti v eurách, alebo platobnou kartou. V deň odchodu je potrebné izby uvoľniť doobeda do 10:00 hodiny, a odovzdať kľúče. Neskoršie odhlásenie je možné, ale nevieme zaručiť. Čistotné menšie domáce zvieratká sa môžu priniesť za 1,50 €-vý príplatok, ale je zakázané ich nechať samotné na izbe. Na izbách, aj v ostatných miestnostiach je fajčenie zakázané.

Pokiaľ objednáte štúdio pre jednu alebo dve osoby, tak v štúdiu môžete používať jednu izbu, obidve izby iba za príplatok. Pre tri, alebo viac osôb sú otvorené obe izby.  Pre 3, alebo viac osôb sú otvorené obe izby. Môžete využívať spoločnú kuchyňu, balkón, práčovňu, na recepcii snackový automat a kávomat. Pre skupiny sú k dispozícii 2 spoločenské miestnosti na prízemí. K rezervácii patrí bezplatné parkovanie pred budovou s kapacitou 20 áut.